Referenční stavby

Rychlé kontakty

Volejte bezplatně

800 888 718

Kontakt

Poptávka

Aktuality

pro společenství vlastníků bytových jednotek a bytová družstva

Plánování zateplení fasády či rekonstrukce střechy je velmi náročná akce. Má mnoho stránek, které je potřeba zvážit a rozhodnout. Kromě stavební a technologické stránky je důležité dobře naplánovat financování i právní detaily.

Máme 18 let zkušeností z realizací rekonstrukcí střech, zateplování fasád i kompletních revitalizací domů. Nabízíme vám pomocnou ruku i zkušenosti pro hladký průběh celé rekonstrukce.

Odborní pracovníci vám poradí jak s rekonstrukcí, tak i s financováním a právními aspekty stavby. Není potřeba bát se ani úřadů, stavebního řízení a finální kolaudace. Naším společným cílem je vaše lepší bydlení a uděláme vše pro to, abychom ho rychle a bez komplikací dosáhli.

Otázky vám zodpovíme emailem, telefonicky, nebo vás osobně navštívíme. Pokud budete potřebovat připravit prezentaci plánované rekonstrukce pro domovní schůzi, napište nám, připravíme ji pro vás včetně odpovědí na nejčastější otázky.

Kam dále…

  • Více informací o systému AA-STR pro rekonstrukce střech a zateplení bytových domů.
  • Máte dotazy? Napište nám. Rádi vám odpovíme. Využít můžete také email: syanco@syanco.cz
  • Zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku, stačí vyplnit jednoduchý poptávkový formulář.
  • Uvažujete o rekonstrukci střechy nebo o zateplení fasády? Zavolejte na bezplatnou linku 800 888 718 a domluvte si schůzku se zkušeným technikem. Pro přímý kontakt můžete využít telefon 777 054 451.