Před zahájením úvah o provedení nové povlakové krytiny střechy je potřebné správně vyhodnotit stav a skladbu stávající střechy. Vycházíme z původní projektové dokumentace domu a doporučujeme ověřit skutečný stav provedením sondy (minimálně 2 ks)  do střešního pláště.

Následně můžeme přijmout závěr zda lze aplikovat nové vrstvy střechy na stávající nebo zda je nutné stávající skladby střechy odstranit. Situaci vyhodnotíme během bezplatné konzultace.

Pro kompletní rekonstrukce plochých střech jsme vyvinuli jedinečný systém AA-STR rekonstrukce ploché střechy na šikmou o mírném sklonu. Mezi hlavnívýhody rekonstrukce systémem AA-STR patří dlouhá životnost, snadnost údržby a odstranění nejpalčivějších problémů plochých střech.

Ploché střechy rekonstruujeme systémem AA-STR již 25 let a za tu dobu jsme provedli stovky úspěšných realizací. Systém neustále doplňujeme a zdokonalujeme o poznatky z monitoringu realizovaných rekonstrukcí i o nové technologie. Systém je plně variabilní a záleží jen na požadavcích zákazníka.

ploche-strechy-005.jpg

Kam dále…

  • Více informací o systému AA-STR pro rekonstrukce střech a zateplení bytových domů.
  • Máte dotazy? Napište nám. Rádi vám odpovíme. Využít můžete také email: syanco@syanco.cz
  • Zdarma vám vypracujeme cenovou nabídku, stačí vyplnit jednoduchý poptávkový formulář.
  • Uvažujete o rekonstrukci střechy nebo o zateplení fasády? Zavolejte na bezplatnou linku 800 888 718 a domluvte si schůzku se zkušeným technikem. Pro přímý kontakt můžete využít telefon 777 054 451.


Rychlé kontakty

Volejte bezplatně

800 888 718

Kontakt

Poptávka