Šikmé střechy

Šikmé střechy a jedinečné systémové řešení AA-STR pro opravu ploché střechy

Problematiku plochých střech umíme jednou pro vždy vyřešit generální rekonstrukcí na šikmou střechu. Respektujeme při tom a zachováváme všechny funkční detaily. Projektová příprava je samozřejmostí.

Systém opravy ploché střechy a rekonstrukce na šikmou střechu AA-STR vznikl v roce 1997. Jediné známé řešení pro opravu ploché střechy byl systém hydroizolačních pásů a fólie. Bylo potřeba najít novou a výrazně lepší alternativu. Systém opravy ploché střechy, který definitivně vyřeší nejbolavější místa plochých střech – nekonečný problém se zatékáním a krátkou životností.

Řešením je nový přístup k problematice oprav plochých střech. Vyvinuli jsme vlastní systém kompletní rekonstrukce na šikmou střechu o nízkém sklonu. Již 18 let realizujeme rekonstrukce plochých střech na šikmé. Po celou dobu realizované střechy monitorujeme a systém zdokonalujeme o nové poznatky i nové technologické trendy. 

sikme-strechy-020.jpg

sikme-strechy-023.JPG

sikme-strechy-007.jpg


Výhod rekonstrukce ploché střechy na šikmou systémem AA-STR je mnoho. Chcete-li se dozvědět více informací nebo poradit právě s vaší střechou, zavolejte nám na bezplatnou linku 800 888 718 nebo nám napište.

Kam dále…

Rychlé kontakty

Volejte bezplatně

800 888 718

Kontakt

Poptávka