Podlahy lodžií 

Základní skladba stávajících podlah 

1. podklad na nosném panelu tvoří samostatná betonová spádová vrstva 

Vzhledem ke stavu spádových betonových vrstev na nosném panelu je velká pravděpodobnost, že při rekonstrukci bude stávající spádová vrstva navržena k odbourání, provedení případné sanace betonu a výztuží a bude navrženo vytvoření nové spádové vrstvy (na bázi betonu, spádových klínů apod.), která lze současně řešit i včetně zabudování tepelného izolantu pro eliminaci tepelných mostů vznikajících přes podlahový panel lodžie. 

2. podklad je vytvořen přímo samotným panelem 

Samotný spádovaný podlahový panel je obvykle (v 70 % případů) odolný proti zvětrání povrchových vrstev a je možno jej použít po kontrole nebo stavebním průzkumu přímo jako podklad pod budoucí krycí vrstvy vč. hydroizolace. 

Hydroizolační vrstva a povrchová úprava 

Na správně připravený a vyspádovaný podklad aplikujeme hydroizolační vrstvu (stěrkové hydroizolace, hydroizolační fólie apod.) s důrazem na dilatační detaily při přechodu u soklového detailu. 

Finální úprava povrchu je dlažba (alternativně nášlapovými stěrkovými hmotami) vč. obkladu soklů, okapnic. Nabízíme i další metody řešení, které doporučujeme na základě prohlídky objektu.

podlahy-lodzii-003.jpg

Kam dále…


Rychlé kontakty

Volejte bezplatně

800 888 718

Kontakt

Poptávka