Vchodové dveře, zvonkové a schránkové tablo

Vchodové dveře

Nejpoužívanejší a nejosvědčenější systém vstupních dveří jsou dveře z hliníkových profilů s přerušeným tepelným mostem se skleněnou výplní izolačním dvojsklem nebo trojsklem.

Podle prostoru volíme jednokřídlé nebo dvoukřídlé provedení. Součástí dodávky je samozavírač, aretace, kování, el. vrátný a bezpečnostní zámek. U spodní části dveří je vhodné zesílit okopovou část a dveře rozdělit z hlediska prosklení na více než jedno prosklení. Zámkový systém je možno rozšířit o otevírání na čipy. Systém kování volíme podle bezpečnostních preferencí. Otevírání dveří světlost,pokud prostor dovolí, bývá dimenzována na min. 1000 mm. Tyto parametryjsou dále upravovány podle požadavků požárních a technických norem.

Zvonkové tablo

Zvonkové tablo je osazováno buď jako součást sestavy vstupních dveří nebo samostatně. Obvykle v "antivandal" provedení s podsvícením štítků s komunikačním modulem propojeným s domovními telefony. Případně je zvonkové tablo umístněno ve společném samostatném tablu se schránkovým systémem.

Schránkové tablo

Schránkové tablo je osazováno buď jako součást sestavy vstupních dveří nebo samostatně, buď s předním vhozem a výběrem vzadu nebo s vhozem i výběrem z přední části. Případně je schránkový systém umístněn ve společném tablu se zvonkovým tablem.

Z hlediska tepelných vlastností je doporučeno velké vstupní portály při rekonstrukci částečně vyzdít a přitom zachovat přijatelnou úroveň prostupu světla pomocí prosklení dveří doplněných o okenní konstrukce ve vyzdívce.

Barevné provedení volíme podle vzhledu domu a jednotlivých komponentů vstupu.

Pro zkvalitnění návrhu je možno zpracovat i prostorovou vizualizaci v barevném provedení.

Rychlé kontakty

Volejte bezplatně

800 888 718

Kontakt

Poptávka